top of page
Дитинство без війни

В Україні триває війна. І це надзвичайно важко для усіх дорослих. А для дітей, які взагалі не можуть впливати на ситуацію, це може завдати непоправну шкоду. Ніколи не можна спрогнозувати як і що вплине на психологічне та фізичне здоровʼя дитини і чи зможе дитина взагалі оговтатись після такого жаху у дитинстві. Саме тому багато батьків намагаються вивезти своїх дітей із зони бойових дій.


Проте є вихованці інтернатів та дитячих будинків сімейного типу, які не можуть отримати достатньої уваги у таких надскладних умовах. Вони страждають навіть більше, бо не почуваються достатньо захищеними.


Щоб допомогти таким дітям, було запроваджено проєкт “Дитинство без війни”.

 


 

НА ЩО ПІДУТЬ ЗІБРАНІ КОШТИ
Наразі проект передбачає евакуацію понад 2500 дітей. Вони отримують не тільки мирне небо, але й добрі умови проживання, регулярне збалансоване харчування та можливість дихати морським повітрям. Усе це забезпечено головним спонсором проекту Русланом Шостаком. 
Але кожна додаткова гривня/доллар допомагають збільшити кількість евакуйованих дітей. Кожен Ваш переказ дає шанс уникнути психологічної травми на усе життя ще одній дитині. 

СУТЬ ПРОЄКТУ
Евакуація з України у Туреччину найнезахищенішої ланки населення:

  • Діти-сироти

  • Діти, позбавлені батьківської опіки та піклування

  • Діти, що знаходяться у складних життєвих обставинах. 

А також супроводжуючі особи/опікуни/піклувальники та їх власні діти.

МЕТА ПРОЄКТУ
Вивезення та безпечне перебування у Туречинні українських дітей та осіб, що їх супроводжують на період воєнних дій в Україні.

Головний спонсор та організатор проекту
Ідейним натхненником та спонсором цього проекту є український бізнесмен, засновник національних торговельних мереж EVA та VARUS – Руслан Шостак.
«Діти – наше майбутнє і вони мають зростати у правильних умовах. Наш проект забезпечує мирне небо та збереже як психологічне, так і фізичне здоров'я дітей. Війна - це важка психологічне випробування. Можна тільки уявити, як можуть вплинути всі страхи на майбутнє цих дітей, і так не зовсім щасливих та обділених у житті. Радий, що можемо пом'якшити цей вплив і повернути їхні посмішки.»

bottom of page